Oferta pracy

Programista C++

Noble Securities S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dom Maklerski Noble Securities S.A. działający na polskim rynku kapitałowym od ponad 25 lat obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Implementacja oprogramowania,
  • Udział w projektowaniu systemów,
  • Wdrażanie, testowanie i dokumentowanie rozwiązań informatycznych,
  • Współpraca z programistami w zakresie rozwiązywania wykrytych problemów,
  • Dokumentowanie kodu.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka programowania C++ (standard 14/17),
  • Dobra znajomość zagadnień programowania współbieżnego i równoległego,
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • Znajomość języka SQL i baz danych (MySQL, PostgreSQL),
  • Dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego rozumienia dokumentacji technicznej,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość języków Java, Python
  • Znajomość bibliotek Boost

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach przy wytwarzaniu i utrzymaniu systemów transakcyjnych umożliwiających handel na rynkach GPW oraz TGE,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny w tym prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny oraz kartę Multisport Benefit System.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy