Oferta pracy

VEWD SOFTWARE POLAND SP. Z O.O.O firmie

umowa o pracę
10 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
80100 netto (+ VAT) / godz.
  • Puławska 182, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VEWD SOFTWARE POLAND SP. Z O.O.

Puławska 182

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Linux

  • Android

  • Jenkins

  • Git

  • Jira

System operacyjny

O projekcie

W Vewd tworzymy i rozwijamy własne oprogramowanie (głównie) na telewizory Smart. Zasięg naszych działań jest globalny. Współpracujemy z dużymi graczami na rynku - producentami sprzętu (m.in.: Samsung, Sony, TiVo).

W firmie funkcjonują dwa kluczowe działy inżynierskie: Product Development (zespoły tworzą i rozwijają nasze produkty/ usługi) oraz Deliveries (teamy wspierają klientów w integracji z naszymi produktami zapewniając bieżący support). Zarówno w pierwszym, jak i drugim dziale pracują w metodyce zwinnej doświadczeni programiści i testerzy. Obecnie zwiększamy zespoły w ww. departamentach.

Nasze oddziały są umiejscowione w Europie (w Polsce mamy biura w Warszawie i we Wrocławiu), Azji oraz Ameryce Północnej. W 2020 roku zdobyliśmy nawet Emmy! Zaciekawiony? Odwiedź naszą stronę: www.vewd.com

W naszych projektach oprócz C++, znajdziesz też trochę Javy, Pythona i JS.

Aktualnie poszukujemy doświadczonych C++ Developerów, którzy dołączą do naszego zespołu :).

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijać nasze własne produkty (nie jesteśmy konsultingiem!) oraz integrować je z interfejsem programistycznym platformy sprzętowej

  • Projektować, tworzyć, rozwijać i utrzymywać (tak, to też mamy) nasz kod - 25M+ linii, głównie w C++, ale znajdziesz tam też trochę Javy, JavaScriptu i Pythona

  • Dbać o jakość kodu i jego wydajność

Nasze wymagania

  • Znasz i lubisz C++ (masz co najmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu w tym języku)

  • Używasz Linuxa (jak nie w pracy, to w domu)

  • Chcesz pracować w zespole

  • Zależy Ci na wspólnym celu i potrafisz dokończyć rozpoczęte zadania

  • Swobodnie czytasz dokumentację w języku angielskim i nie będziesz miał problemów z dogadaniem się w tym języku z kolegami i koleżankami w naszych biurach w San Francisco, Linkoping, czy w Taipei

  • Lubisz rozwiązywać zagadki w dostarczonym już kodzie i nie stronisz od nauki/ korzystania z różnych technologii (np. Java, Android)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • Zespoły są około 10-osobowe

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Będziesz rozwijać skrzydła pracując przy złożonym projekcie wspólnie z tymi, którzy znają się swoim fachu - stawiamy na rozwój i dzielenie się wiedzą!

  • Zobaczysz efekty swojej pracy - oprogramowanie, które tworzymy znajdziesz w telewizorach wielu znanych marek na całym świecie

  • Po pandemii będziesz pracować w przestrzeniach, które umożliwiają skupienie oraz efektywną komunikację (nie mamy open space!)

  • Będziesz miał możliwość skorzystania z pakietów Multisport oraz Medicover

  • Skorzystasz z karty lunchowej

  • Sprawdzisz swoje zdolności motoryczne uczestnicząc w zdalnych zajęciach jogi

  • Jeśli będziesz widzieć taką potrzebę - zapiszesz się na zajęcia j. angielskiego

  • Będziesz miał możliwość uczestniczyć w szkoleniach/ konferencjach/ warsztatach

  • Imprezy integracyjne pokażą Ci, że potrafimy nie tylko razem pracować, ale i świetnie się bawić!

  • Przekonasz się, co kryje się za hasłami: “piwny czwartek”, czy "poranna kawa" ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa techniczna z Programistą (ok. 30 minut)

3

Rozmowa z Managerem, Programistą i HR (ok. 2 godziny)

Nie chcesz od razu wysyłać nam swojego CV? Odezwij się do rekruterki Olgi i zadaj pytania, które Cię nurtują: [email protected]

Przewiń do profilu firmy