Oferta pracy

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Linux

  • Debian

  • Ubuntu

  • CentOS

  • git

  • CMake

  • Jenkins

  • TCP/IP

Mile widziane

  • Bash

  • Python 3

O projekcie

Do you speak C++ & Linux?

Hej! Super, że otworzyłeś(aś) to ogłoszenie!

Kogo szukamy?

Programisty C++ z min. 3-letnim doświadczeniem zawodowym.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą tworzącą rozproszony system plików (LizardFS), rozwijany na zasadach open-source. Naszymi klientami są średnie i duże firmy, przechowujące od kilkuset terabajtów do kilkudziesięciu petabajtów danych.

Tu możesz lepiej zapoznać się z projektem: https://github.com/lizardfs/

Twój zakres obowiązków

  • łamanie sobie mózgu nad zagadnieniami spójności, wysokiej dostępności i wydajności w systemach rozproszonych

  • utrzymywanie i aktualizacja naszej infrastruktury serwerowej (devel/test/CI/CD)

  • branie aktywnego udziału w ciągłym poprawianiu procesu wytwarzania oprogramowania

  • wsparcie techniczne oraz bieżąca obsługa naszych klientów

  • wsparcie zespołu biznesowego w kwestiach technicznych

  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu C++

  • bardzo dobra znajomość Linuksa (Debian/Ubuntu/Centos)

  • dobra znajomość git, CMake, Jenkins

  • znajomość protokołu TCP/IP

  • znajomość algorytmów i struktur danych

  • zainteresowanie tematem Open Source i Data Storage zdecydowanie pomoże Ci w pracy

  • biegły język angielski

  • znajomość innych języków programowania (Bash, Python3)

To oferujemy

  • stawka 100-150 zł B2B

  • elastyczne godziny pracy

  • miks Home Office + Biuro

  • własne stanowisko pracy, laptop oraz monitor

  • turnieje w Ping-Ponga

  • system opcyjny

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Z kim będziesz pracować?

Mały, ale zróżnicowany zespół programistów. Pracują z nami zarówno programiści ze średnim jak i dużym doświadczeniem. Dzięki temu zawsze będziesz miał(a) okazję nauczyć się czegoś nowego od asów Data Storage, jak również podzielić się swoją wiedzą.

Napisz do nas jeżeli miłe Twojemu sercu jest:

  • płaska struktura zarządzania

  • network of peers dotyczący wszystkich stanowisk

  • przezroczystość procesów biznesowych i strategii finansowej

  • 100% nastawienie na efekt, 0% nastawienia na “wszyscy tak robili do tej pory”

  • bycie partnerem a nie pracownikiem