Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C++

Innsoft Sp. z o.o.O firmie

  • Żupnicza 17, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Innsoft Sp. z o.o.

Żupnicza 17

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, rozwój i modyfikacja oprogramowania dla branży energetycznej,

  • dbanie o wysoką jakość wytwarzanego kodu,

  • opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnej z obowiązującymi standardami,

  • współpraca z programistami, analitykami i innymi członkami zespołów przy realizacji zadań i projektów.

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania w C++,

  • wiedza z zakresu relacyjnych bazy danych i języka SQL,

  • chęć rozwijania swoich umiejętności budowy aplikacji bazodanowych,

  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem obiektowym i zasady czystego kodu,

  • praktyczna znajomość wzorców projektowych,

  • znajomość narzędzia: Visual Studio, GIT, Jenkins.

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania wg autorskich projektów firmy,

  • zajmowanie się optymalizacją wydajności i jakości istniejących systemów,

  • znajomość języka C#,

  • znajomość tematów w zakresie automatyzacji i integracji przy wykorzystaniu narzędzia Jenkins i języka Python.

To oferujemy

  • stabilną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku rozwiązań IT dla energetyki,

  • długofalową współpracę przy tworzeniu nowych projektów,

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,

  • niekorporacyjną kulturę pracy - bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami,

  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej,

  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,

  • rozwój kompetencji zawodowych,

  • szkolenia dopasowane do profilu stanowiska pracy,

  • zaplecze socjalne i przyjazną przestrzeń pracy,

  • bezpłatny parking dla pracowników oraz bliskość węzłów komunikacyjnych (m.in. Dw. Wschodni),

  • premie zależne od osiąganych wyników,

  • możliwość uczestnictwa w grupowym systemie opieki zdrowotnej i programie sportowym „FitSport”.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

www.innsoft.pl