Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C++

Simplicity Recruitment

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rakiety, odrzutowce, lasery i technologia bezzałogowa. Wszystko z wykorzystaniem technologii wizyjnej opartej o algorytm AI. Tym zajmuje się firma naszego klienta. Aktualnie szukamy Programisty C++. Poszukiwana osoba napisze oprogramowanie dedykowane systemom kontroli UAV.

Twoje przyszłe zadania:

  • zintegrowanie programistyczne autopilota z systemem wizyjnym,
  • przyczynisz się do rozwoju głównej technologii naszego klienta oraz wdrożysz ją w modułach głowicy obserwacyjnej, aby odpowiednio zebrać i przetworzyć obraz,
  • konfiguracja Linuxa dla systemów embedded i zapewnienie komunikacji na linii hardware-software,
  • weźmiesz udział w projektowaniu architektury IT oraz napiszesz oprogramowanie dedykowane systemom kontroli UAV.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • znasz język C++, koncepcję programowania obiektowego ze wsparciem wielowątkowości,
  • jesteś pasjonatem, który chce mieć swój wkład w rozwój technologii,
  • jesteś absolwentem lub studentem ostatniego roku studiów inżynierskich na kierunku Informatyka, Elektronika lub pokrewny,
  • potrafisz zarządzać bibliotekami Boost,
  • umiesz konfigurować Linuxa dla systemów embedded,
  • jesteś kreatywną osobą, otwartą na nowości,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:

  • znajomość bibliotek OpenCV i GStramer,
  • praca z interfejsami RS oraz CAN,
  • doświadczenie w przetwarzaniu obrazów w czasie rzeczywistym,
  • udział w projektach open-source.

Oferujemy:

  • pracę z najnowocześniejszą technologią UAV. Istnieje tylko kilka firm tak zaawansowanych w tej branży,
  • elastyczne godziny pracy (możesz rozpocząć pracę między 6 a 12),
  • wpływ na wszystkie projekty w których bierzesz udział,
  • możliwość pracy hybrydowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W dokumencie który do nas prześlesz, zamieść proszę następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Warszawie, 00-057, przy Pl. Dąbrowskiego 1, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administratorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administratora danych rekrutacjach.

Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne