Oferta pracy

Programista C++

CRYPTOMAGE S.A.O firmie

  • Borowska 283b
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

CRYPTOMAGE S.A.

Borowska 283b

Wrocław

Cryptomage SA jest nowoczesną firmą z branży cyberbezpieczeństwa. Obecnie rozwijamy unikalny na skalę światową produkt Cryptomage Cyber Eye służący do wykrywania ataków sieciowych. Kładziemy duży nacisk na kompetencje techniczne oraz biznesowe zespołu. Zatrudniamy zespół kilkunastu doświadczonych naukowców, programistów oraz analityków.

Programista C++ na różnych poziomach doświadczenia będzie członkiem zespołu projektu Cryptomage Cyber Eye, mającego na celu m.in. stworzenie systemu sprzętowo-programowego do wykrywania anomalii w ruchu sieciowym.

Przykładowe zadania na oferowanym stanowisku pracy:

  • Tworzenie nowych funkcjonalności Cryptomage Cyber Eye w obszarze obsługi ruchu sieciowego, z wykorzystaniem autorskich algorytmów
  • Tworzenie nowych funkcjonalności w obszarze analityki danych (Big Data), z wykorzystaniem Machine Learning
  • Optymalizacja wydajnościowa
  • Uczestniczenie w podejmowaniu decyzji architektonicznych
  • Wsparcie testów

Wymagania:

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu w języku C/C++
  • Wykształcenie wyższe - informatyka, elektronika, telekomunikacja, fizyka, matematyka lub pokrewne
  • Zaawansowana znajomość języka C++
  • Dobra znajomość wzorców projektowych
  • Dobra znajomość zagadnień programowania wielowątkowego

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień programowania i optymalizacji pod kątem low latency
  • Doświadczenie w pracy z systemami czasu rzeczywistego

Oferujemy:

  • Rozwój flagowego produktu firmy
  • Uczestnictwo w unikalnym projekcie badawczo-rozwojowego
  • Pracę w sprawnym zespole i w miłej atmosferze, możliwość rozwijania własnych pomysłów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dogodną lokalizację i możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy