Logo Pracuj.pl

Programista C++

MIKRONIKA sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • SVN

  • Git

  • SQL

  • Qt

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie poprawnych, działających programów.
  • Wprowadzanie zmian w istniejących funkcjonalnościach.
  • Dbanie o jakość tworzonych rozwiązań.
  • Analiza, testy i usuwanie zgłaszanych błędów.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość C++.
  • Znajomość narzędzi systemu kontroli wersji SVN/GIT.
  • Podstawowa wiedza na temat relacyjnych baz danych oraz znajomość SQL.
  • Komunikatywność oraz sumienność.

Mile widziane

  • Znajomość budowy aplikacji z wykorzystaniem biblioteki Qt.
  • Orientacja w zagadnieniach związanych z branżą energetyczną.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pełnoetatowa praca z możliwością pracy zdalnej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ciekawe projekty branżowe.
  • Rozwój zawodowy – wsparcie merytoryczne całego zespołu oraz zewnętrzne i firmowe szkolenia i warsztaty.
  • Ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.
  • Komfortowe warunki pracy i dostęp do w pełni wyposażonego zaplecza socjalnego - częstujemy najlepszą w okolicy kawą, herbatę też mamy nie najgorszą...
  • Można przyjść do pracy z psem*.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa online

2

Rozmowa online/spotkanie w siedzibie firmy

MIKRONIKA sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z najważniejszych dostawców systemowych rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Swoją działalność opieramy o pionierskie w Polsce, autorskie oprogramowanie oraz własną bazę sprzętową. Naszymi klientami są znaczący udziałowcy branży elektroenergetycznej, przemysłowej i telekomunikacyjnej.

Naszym celem jest doskonalenie i poszerzanie oferty świadczonych dla nich usług oraz dbałość o wysoką jakość produktów. Mamy również ambicję tworzyć sprzyjające środowisko pracy dla zatrudnionych w Mikronice pracowników.

Programista C++, Wrocław