Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista C++ 3D

SII Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Programista C++ 3DNumer ref.: 200728-AM2XS
Twoje zadania:

Jeśli Twoją pasją jest tworzenie kompleksowych, wydajnych i niezawodnych rozwiązań obsługujących wyświetlanie map 2D/3D, a także edycję złożonych danych używanych do tworzenia wizualizacji 3D, to nasza oferta jest dla Ciebie. Obecnie poszukujemy osób, które dołączą do nas, tworząc najlepszą na świecie platformę do mapowania i analizy danych geoprzestrzennych dla naszego Klienta.

Oprogramowanie, które tworzymy musi być dobrze zaprojektowane, czyli przede wszystkim modułowe i nadające się do ponownego wykorzystania. Pracujemy w krótkich iteracjach, stale ucząc się na podstawie opinii użytkowników końcowych produktu.

Solidna wiedza matematyczna oraz umiejętność projektowania i implementacji struktur danych wykorzystywanych przez nietrywialne algorytmy obliczeniowe to cechy osób, których szukamy.

  • Projektowanie i implementacja modułów oprogramowania w C++ zgodnie z wzorcami projektowymi i przyjętymi najlepszymi praktykami programowania
  • Tworzenie bibliotek wykorzystywanych do użytku wewnętrznego współdzielonych z innymi zespołami
  • Rozwiązywanie złożonych problemów zgodnie z architekturą aplikacji oraz doświadczeniami użytkowników platformy
Twoje umiejętności:
  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w C++11/14/17
  • Umiejętność bliskiej współpracy z deweloperami, inżynierami wymagań oraz twórcami dokumentacji w celu tworzenia oprogramowania wysokiej jakości w szybko zmieniającym się środowisku
  • Zrozumienie algorytmiki, struktur danych i wzorców projektowych
  • Bardzo dobre umiejętności z zakresu rozwiązywania problemów, projektowania, programowania oraz debugowania
  • Doświadczanie w tworzeniu testowalnych rozwiązań
  • Efektywne zarządzanie własnym czasem i zdolność do dobrej samoorganizacji
  • Wiedza z obszaru zwinnego dostarczania oprogramowania
  • Bardzo dobra komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, matematyka lub pokrewne

Dodatkowym atutem będą:

  • Doświadczenie w wizualizacji danych i GIS
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z GUI w oparciu o QT framework
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu OpenGL
  • Doświadczenie w pracy z GitHub, JIRA i Confluence

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne