Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista C++ PHP JS

Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa Marketingowa TAI

lider na rynku monitoringu zamówień publicznych i informacji gospodarczej

członek międzynarodowego holdingu Tender Service Group

poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji produkcyjnych firmy w dziale Pressinfo
  • Tworzenie nowych rozwiązań i aplikacji wg specyfikacji biznesowych produkt manager-ów
  • Współpraca z zespołami deweloperskim z innych działów przy tworzeniu rozwiązań wspólnych.

Wymagania:

  • Znajomość  na  poziomie senior dewelopera technologii: C++, JavaScript, HTML, CSS, PSQL,jQuery,PHP,VBA,Linusx bash
  • Mile widziana znajomość: ODBC, PostgreSQL, MSSQL, SOLR, TSQL, Ajax, C, CGI, ActiveMQ, Zend, java (lub chęć doszkolenia się w w/w zakresie)
  • Umiejętność komunikacji z biznesem i przekładania potrzeb biznesowych na konkretne rozwiązania informatyczne
  • Umiejętność pracy samodzielnej i dostarczania kompletnego rozwiązania informatycznego.
  • Przynajmniej 5 lat komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka lub pokrewne.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę z dostępem do profesjonalnych narzędzi informatycznych,
  • Atrakcyjny system wynagradzania i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub samozatrudnienie,
  • Możliwość pracy  w  systemie pracy zdalnej
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i międzynarodowej strukturze.
  • Miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Ogłoszenie archiwalne