Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C++/QT Linux Embedded

Elektrometal Energetyka S.A.O firmie

Elektrometal Energetyka S.A.

Mazura 18A

Warszawa

Naszą energią są przede wszystkim ludzie!

Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży energetycznej Elektrometal Energetyka SA (www.elektrometal-energetyka.pl) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania na platformę Linux Embedded oraz Windows zgodnie z założeniami projektowymi
  • Przygotowanie i rozwój systemu operacyjnego oraz środowiska i narzędzi dla platformy TI am335x (ARM)
  • Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
  • Testowanie tworzonego oprogramowania
  • Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji technicznej
  • Współpracę w ramach zespołu projektowego

WYMAGANIA MERYTORYCZNE:

  • Wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja i kierunki pokrewne)
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość i doświadczenie zawodowe w programowaniu w językach C i C++
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy systemów operacyjnych opartych na jądrze Linux oraz tworzenia oprogramowania dla takich systemów
  • Znajomość narzędzi GNU toolchain (gcc, make, gdb), oraz systemu kontroli wersji GIT, SVN
  • Znajomość środowiska QT i QML

WYMAGANIA KOMPETENCYJNE:

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności analityczne
  • Komunikatywność
  • Otwartość i przyjazność
  • Poszanowanie dla innych
  • Nastawienie na rozwój zawodowy

OFERUJEMY:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny system wynagradzania, dodatkowe benefity (pakiet medyczny, karta Multisport)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne