Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C++ systemów sieciowych i radiowych

RADMOR S.A.

  • Hutnicza 3, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

RADMOR S.A.

Hutnicza 3

Gdynia

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C/C++

  • Linux/Unix

Mile widziane

  • OMNEST

  • Python

  • SVN

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Jako programista C++ Systemów Sieciowych i Radiowych staniesz się członkiem zespołu Biura Rozwoju pracującego nad innowacyjnymi projektami, których produkty są przyszłością wojskowej łączności cyfrowej. Pracując z nami w zakresie projektowania oraz implementacji oprogramowania systemów radiowych wniesiesz istotny wkład w rozwój oprogramowania, będącego podstawowym elementem radiostacji definiowanej programowo (Software Defined Radio).

Nasze wymagania

  • dobra znajomości języka C++

  • kreatywność i umiejętność organizacji własnej pracy

  • praktyczna znajomość środowiska Linux/Unix

  • znajomość dowolnego frameworku wspierającego wytwarzanie testów jednostkowych dla C++ (np. Google Test)

  • znajomość UML

  • umiejętność analizowania i wytwarzania dokumentacji technicznej w języku polskim oraz angielskim

  • doświadczenie w projektowaniu oprogramowania

  • znajomość zagadnień sieciowych oraz systemów radiowych

  • znajomość frameworków wykorzystywanych do symulacji sieci radiowych np. OMNEST

  • znajomość języków skryptowych (np. Python)

  • znajomość narzędzi wspierających tzw. procesy ciągłej integracji oraz systemów kontroli wersji (np. SVN)

  • praktyczna umiejętność implementowania testów automatycznych

To oferujemy

  • zainwestujemy czas i pieniądze w rozwój Twoich kompetencji

  • umożliwimy udział w projektach międzynarodowych i pracę z aktualnymi technologiami

  • oferujemy pakiet socjalny oraz pokój wypoczynkowy (strefa aktywności i relaksu)

  • zapewniamy elastyczny czas pracy

  • mamy dogodny dojazd komunikacją miejską, samochodem i rowerem oraz darmowy parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • parking rowerowy i szatnia z prysznicem

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Ewentualny test

4

Decyzja o zatrudnieniu

5

Witaj w Radmorze

RADMOR S.A.

Jesteśmy polskim liderem w produkcji urządzeń radiokomunikacyjnych. Od ponad 70 lat wspieramy obronność naszego kraju i Twoje bezpieczeństwo. Jesteśmy producentem, liderem w krajowym projekcie i dostawcą nowoczesnych urządzeń łączności dla wojska, w tym radiostacji definiowanej programowo SDR oraz radiotelefonów dla służb cywilnych. Od 2011 roku jesteśmy częścią Grupy WB - największej prywatnej grupy kapitałowej w polskim przemyśle obronnym. Produkujemy i dostarczamy na rynki zagraniczne szereg radiostacji osobistych, w tym nową rodzinę doręcznych radiostacji programowalnych [email protected]

Przewiń do profilu firmy