Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C++

ARISE Sp. z o.oO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ARISE Sp. z o.o

aleja "Solidarności" 117

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • praca w charakterze programisty w kilkuosobowym zespole

  • projektowanie oraz implementacja według poczynionych wcześniej założeń

  • rozwój aplikacji biznesowych dla klientów firmy

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka C/C++

  • dobra znajomość biblioteki Qt

  • dobra znajomość środowiska Linux

  • znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL

  • znajomość typowych wzorców projektowych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji

Mile widziane

  • znajomość systemu kontroli wersji SVN, git

  • doświadczenia z bazą danych PostgreSQL

  • umiejętność dokumentowania kodu przy użyciu programu Doxygen

  • znajomość języków Bash, Python

To oferujemy

  • atrakcyjne i różnorodne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • miłą atmosferę pracy

O nas

Dostarczamy oprogramowanie sprawdzone na krajowych i zagranicznych rynkach finansowych, w tym w domach maklerskich, w TFI, w bankach i przez innych uczestników rynku.