Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C++

SONEL S.A.

SONEL S.A.

Stargardzka 10

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

O projekcie

Ważnym elementem naszej kultury organizacyjnej jest dzielenie się wiedzą. Dlatego proponujemy Ci pracę w zespole, w którym wieloletnie doświadczenie inżynierskie łączy się z entuzjazmem tych, co niedawno ukończyli studia, tworząc idealną przestrzeń do rozwoju i wymiany idei.

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania - od uszczegóławiania specyfikacji, poprzez projekt, implementacje, aż do ewolucji produktu na rynku;

  • Współtworzenie architektury dla szerokiego spektrum platform: Windows desktop application, Linux/microcontroller-based embedded system.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze znasz język C/C++;

  • Masz minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe jako programista C/C++;

  • Znasz i posługujesz się wzorcami projektowymi;

  • Lubisz pracować w zespole;

  • Potrafisz pisać testy jednostkowe;

  • Potrafisz czytać dokumentację techniczną w języku angielskim.

Mile widziane

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z Yocto;

  • Znajomość biblioteki QT, STL, Google Test;

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git (GitLab) oraz CI (Jenkins);

  • Umiejętność pisania czystego kodu zgodnie z najlepszymi praktykami programistycznymi.

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole, z którym po godzinach pobiegniesz w sztafecie lub wyskoczysz na miasto

  • Pakiet benefitów oraz elastyczny czas pracy

  • Możliwość nauczenia się zarządzania projektami z wykorzystaniem metod CCPM i Agile

  • Stabilną perspektywę zatrudnienia w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • platforma kafeteryjna

  • dofinansowanie do automatów vendingowych

SONEL S.A.

Pracujemy w dużej polskiej firmie, która od ponad 10 lat jest notowana na GPW. Tworzymy przyrządy pomiarowe uznane na całym świecie. W branży nasza marka jest synonimem profesjonalizmu. Nasze produkty tworzymy w Polsce, a sprzedajemy je na 6 kontynentach.

Przewiń do profilu firmy

Z nami rozwiniesz się w dziedzinie:

  • Pisania test-case’ów;

  • Tworzeniu architektury oprogramowania.

Jeśli:

  • Chcesz uczestniczyć w projektach, w których będziesz mógł brać udział w tworzeniu produktów od opracowywania ich wizji do wdrożenia na produkcję, a następnie obserwować przebieg ich życia na rynku;

  • Podoba Ci się pomysł pracy nad przyrządami, gdzie przeplatają się różne dziedziny (elektronika, programowanie i mechanika) i która umożliwi Ci nieustannie poszerzać swoje horyzonty.

Ucieszy nas, jeśli poza pracą zawodową, programowaniem zajmujesz się hobbystycznie i będziesz mógł opowiedzieć nam o swoich projektach.