• Zgodnie z art. 13 RODO informuję, iż administratorem Twoich danych jest firma SONEL S.A. z siedzibą w Świdnicy przy ul. Wokulskiego 11. • Dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO* oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. i usuwane po jej zakończeniu.. W przypadku wyrażenia przez Ciebie wyraźnej i dobrowolnej zgody będziemy te dane przetwarzać dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Wymagane będzie podanie poniższej klauzuli: • „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji” • Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne. Posiadasz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez kontakt na adres e-mail: [email protected] . Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C++

SONEL S.A.

SONEL S.A.

Stargardzka 10

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

O projekcie

Ważnym elementem naszej kultury organizacyjnej jest dzielenie się wiedzą. Dlatego proponujemy Ci pracę w zespole, w którym wieloletnie doświadczenie inżynierskie łączy się z entuzjazmem tych, co niedawno ukończyli studia, tworząc idealną przestrzeń do rozwoju i wymiany idei.

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania - od uszczegóławiania specyfikacji, poprzez projekt, implementacje, aż do ewolucji produktu na rynku;

  • Współtworzenie architektury dla szerokiego spektrum platform: Windows desktop application, Linux/microcontroller-based embedded system.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze znasz język C/C++;

  • Masz minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe jako programista C/C++;

  • Znasz i posługujesz się wzorcami projektowymi;

  • Lubisz pracować w zespole;

  • Potrafisz pisać testy jednostkowe;

  • Potrafisz czytać dokumentację techniczną w języku angielskim.

Mile widziane

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z Yocto;

  • Znajomość biblioteki QT, STL, Google Test;

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git (GitLab) oraz CI (Jenkins);

  • Umiejętność pisania czystego kodu zgodnie z najlepszymi praktykami programistycznymi.

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole, z którym po godzinach pobiegniesz w sztafecie lub wyskoczysz na miasto

  • Pakiet benefitów oraz elastyczny czas pracy

  • Możliwość nauczenia się zarządzania projektami z wykorzystaniem metod CCPM i Agile

  • Stabilną perspektywę zatrudnienia w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • platforma kafeteryjna

  • dofinansowanie do automatów vendingowych

SONEL S.A.

Pracujemy w dużej polskiej firmie, która od ponad 10 lat jest notowana na GPW. Tworzymy przyrządy pomiarowe uznane na całym świecie. W branży nasza marka jest synonimem profesjonalizmu. Nasze produkty tworzymy w Polsce, a sprzedajemy je na 6 kontynentach.

Przewiń do profilu firmy

Z nami rozwiniesz się w dziedzinie:

  • Pisania test-case’ów;

  • Tworzeniu architektury oprogramowania.

Jeśli:

  • Chcesz uczestniczyć w projektach, w których będziesz mógł brać udział w tworzeniu produktów od opracowywania ich wizji do wdrożenia na produkcję, a następnie obserwować przebieg ich życia na rynku;

  • Podoba Ci się pomysł pracy nad przyrządami, gdzie przeplatają się różne dziedziny (elektronika, programowanie i mechanika) i która umożliwi Ci nieustannie poszerzać swoje horyzonty.

Ucieszy nas, jeśli poza pracą zawodową, programowaniem zajmujesz się hobbystycznie i będziesz mógł opowiedzieć nam o swoich projektach.