Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C++

MIKROEL Controllers Sp. z o.o. Sp.k.

  • Metalowców 31, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Metalowców 31

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Linux

  • Git

  • QT

Mile widziane

  • LVGL

  • STM32

  • React.js

  • HTML/CSS

  • SQL

  • TimescaleDB

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy liderem w projektowaniu i produkcji nowoczesnych sterowników do sprężarek przemysłowych.

Nasz zespół zajmuje się rozwojem oprogramowania do kontrolerów przemysłowych, urządzeń HMI, systemów wizualizacji i innych urządzeń zgodnych z trendem Industry 4.0. Zakres naszych projektów obejmuje hardware, software oraz infrastrukturę testowo-produkcyjną.

W związku z dynamicznym rozwojem projektu dla sterowników nowej generacji poszukujemy developerów na stanowisko programista C++ z doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania na urządzenia wbudowane z systemem Linux. Celem projektu jest tworzenie aplikacji GUI dla naszych obecnych i nowych kontrolerów przemysłowych, urządzeń HMI, systemów SCADA i współpracujących z nimi aplikacji desktopowych. Aby sprostać standardom trendu Industry 4.0 skupiamy się także na tematach agregacji danych z sensorów, rozbudowanej komunikacji między urządzeniami i wbudowanych webserverach dla celów wizualizacji danych. Poszukujemy osób silnie zorientowanych na ergonomię rozwiązań dla użytkownika końcowego, które potrafią samodzielnie rozwiązywać problemy wynikające z ograniczeń systemów embedded.

Twój zakres obowiązków

PODSTAWOWE ZADANIA:

● implementacja nowych funkcjonalności w aplikacjach GUI w QT/QML dla urządzeń wbudowanych z systemem Linux

● rozwój graficznych interfejsów użytkownika dla urządzeń STM32 z wykorzystaniem biblioteki LVGL

● tworzenie małych desktopowych aplikacji

● współpraca z interdyscyplinarnym zespołem (UI/UX designer, programiści embedded)

● współpraca z ekspertami z zespołu klienta

● uczestniczenie w procesie code-review, tworzenie testów oprogramowania, tworzenie dokumentacji

● udział w procesie projektowania architektury oprogramowania i systemów

● utrzymywanie istniejących projektów

W ZALEŻNOŚCI OD TWOICH UMIEJĘTNOŚCI I ZAINTERESOWAŃ, BĘDZIESZ MIEĆ MOŻLIWOŚĆ PRACY NAD:

● tworzeniem aplikacji mobilnych

● tworzeniem aplikacji webowych

● agregacją i analizą danych

● projektowaniem algorytmów sterowania

● tworzeniem narzędzi pomocniczych i wewnętrznych

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

Nasz sukces buduje zespół profesjonalistów, którzy odnajdują pasję w swojej pracy. Dbamy o wysoki poziom kwalifikacji, ale również o atmosferę. Poza kompetencjami zawodowymi zwracamy uwagę na umiejętności zapewniające udaną pracę w zespole takie jak:

● komunikatywność

● kreatywność

● wysoka kultura osobista

● samodyscyplina

● dobra organizacja pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Informatyka, Automatyka, Elektronika, Telekomunikacja lub pokrewne)

  • Biegłość w programowaniu obiektowym w języku C++17

  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Qt, a zwłaszcza z aplikacjami QML

  • Doświadczenie w pisaniu aplikacji wielowątkowych

  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego Linux

  • Podstawowa znajomość SQL

  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji Git

  • Samodzielność i umiejętność rozwiazywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami, zwłaszcza STM32

  • Znajomość biblioteki LVGL

  • React.js

  • HTML/CSS

  • Python

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej i urządzeń automatyki

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6-8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Uczestniczenie w całym projekcie od koncepcji do produkcji

  • Wykonywanie projektów dla uznanych na świecie producentów urządzeń

  • Zdobycie przekrojowego doświadczenia w obszarze Embedded

  • Realizację projektów bazujących na najnowszych technologiach

  • Uczestnictwo w projektach międzynarodowych

  • Realny wpływ na końcowy kształt projektów

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczny czas pracy

  • Dogodny typ umowy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją dedykowanych sterowników dla producentów różnych urządzeń. Projekty realizujemy od ponad 30 lat.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji sterowników dla największych producentów sprężarek śrubowych w Polsce oraz w Europie.

Tworzymy i rozwijamy własne projekty oraz projekty dedykowane dla klientów zewnętrznych. Z sukcesem realizujemy innowacyjne rozwiązania. Przyłącz się do nas, jeśli z pasją chcesz realizować swoje pomysły „od A do Z” w oparciu o wcześniej zdobyte doświadczenie Twoje i Naszego Zespołu.

Przewiń do profilu firmy