Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista C++

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.O firmie

  • 1 Maja 1, Zielonka
    Zielonka, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.

1 Maja 1

Zielonka

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania spełniającego założone funkcje

  • Testowanie, instalowanie i uruchamianie oprogramowania systemowego i aplikacji użytkowych

  • Tworzenie dokumentacji oprogramowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek: informatyka lub pokrewny. Mile widziani studenci ostatnich lat studiów tych kierunków

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania pod systemem Linux i Windows

  • Znajomość języka programowania obiektowego (C++)

  • Znajomość Qt

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie B1/B2

  • Posiadanie certyfikatu dopuszczenia do informacji niejawnych lub gotowość poddania się działaniom mającym na celu jego uzyskanie

Mile widziane

  • Znajomość sieci komputerowych i ich konfigurowania

  • Podstawowa znajomość programowania wielowątkowego

  • Podstawowa znajomość tematyki radiolokacji i radioelektroniki

  • Znajomość OpenCV i programowania układów GPU

  • Ogólna znajomość tematyki wojskowej

  • Zdolność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, rzetelność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zaangażowania

  • Uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach zawodowych

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na rozwój firmy

  • Udział w projektach międzynarodowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne