Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista C (aplikacje)

PHOENIX SYSTEMS SP Z O OO firmie

9 000‐18 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

  • embedded systems

Mile widziane

  • IoT

  • ARM

  • IA32

Twój zakres obowiązków

Członkowie Zespołu Aplikacyjnego zaangażowani są w rozwój aplikacji i urządzeń wraz z zespołami rozwoju klienta. Kluczowe wyzwania obejmują potrzebę szybkiego uczenia się i rozumienia specyfiki konkretnego urządzenia oraz potrzebę dobrej komunikacji

z zewnętrznymi programistami.

Bardzo często opracowany kod dla urządzenia końcowego jest certyfikowany zgodnie z przepisami stosowanymi w danym sektorze (np. certyfikacja metrologiczna w przypadku inteligentnych liczników). Z tego powodu powinien być on bardzo czytelny, dobrze udokumentowany i pokryty testami. Należy podkreślić, że ze względu na ograniczone zasoby systemu mikroprocesorowego urządzenia, opracowany kod powinien być zoptymalizowany pod względem wykorzystania mocy obliczeniowej i pamięci.

Typowy czas trwania pojedynczego projektu przekracza rok i z tego powodu poszukiwani są zaangażowani i konsekwentnych inżynierowie, którzy dbają o szczegóły techniczne i doskonałość projektu oraz potrafią cierpliwie dążyć do celu.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka C,

  • dobra znajomość programowania równoległego,

  • dobra znajomość algorytmów i struktur danych,

  • umiejętność tworzenia i implementacji algorytmów dla środowisk o ograniczonych zasobach,

  • dobra znajomość architektury systemów komputerowych,

  • dobra znajomość zagadnień związanych z integracją sprzętu i oprogramowania,

  • doświadczenie w wykorzystaniu systemów kontroli wersji,

  • dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w zespole i pracy samodzielnej przy minimalnym nadzorze,

  • konsekwencja w dążeniu do celu i umiejętność kończenia zadań,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra organizacja i zdolności komunikacyjne.

  • znajomość architektury mikroprocesorów i popularnych modeli programowych (ARM, IA32),

  • znajomość architektury protokołów komunikacyjnych,

  • znajomość protokołów sieciowych (TCP/IP, Ethernet, Wi-Fi, GSM),

  • znajomość algorytmów przetwarzania sygnałów cyfrowych.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • Continuous Integration

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • ciekawą i rozwijającą pracę w innowacyjnej firmie technologicznej,

  • udział w ambitnych projektach realizowanych z partnerami z wielu krajów,

  • pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, budżet szkoleniowy),

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z HR

2

Wykonanie zadania

3

Rozmowa z osobą techniczną

PHOENIX SYSTEMS SP Z O O

W związku z rozwojem systemu operacyjnego Phoenix-RTOS przeznaczonego dla Internetu Rzeczy, spółka Phoenix Systems poszukuje inżyniera oprogramowania do rozwoju aplikacji i urządzeń wykorzystujących ten system.

Pierwsze urządzenia używające system operacyjny Phoenix-RTOS to urządzenia wykorzystywane w sektorze inteligentnych mediów, takie jak inteligentne gazomierze, inteligentne liczniki energii i koncentratory danych, Cześć z nich bazuje na mikrokontrolerach wyposażonych w dziesiątki kilobajtów pamięci RAM. Inne oparte są na wydajnych procesorach podłączonych do setek megabajtów pamięci RAM i gigabajtów pamięci NAND Flash. Dzięki architekturze mikrojądra Phoenix-RTOS wykorzystywany jest w obu przypadkach. System może być skalowany od małego systemu operacyjnego (z efektywnym, rdzennym API) do zaawansowanego środowiska UN*X zdolnego do wykonywania wielu, popularnych aplikacji open-source.

Pierwsze wdrożenia Phoenix-RTOS wymagają dużego zaangażowania inżynierskiego w projekty klientów. Niektóre komponenty oprogramowania urządzeń są nadal tworzone przez programistów Phoenix Systems (np. biblioteki, moduły metrologiczne). Jeżeli pasjonują Cię systemy wbudowane, chcesz poznać świat urządzeń IoT i aktywnie uczestniczyć w jego dynamicznym rozwoju, dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy