Ta oferta pracy jest nieaktualna od 216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista C/C++ Systemów Embedded

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Polska firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i wdrażaniem aplikacji oraz zaawansowanych urządzeń sieciowych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współuczestniczyć w projektowaniu, implementacji, testowaniu oraz dokumentowaniu aplikacji w języku C/C++ tworzonych dla różnorodnych środowisk (głównie procesory wbudowane, dodatkowo Windows, Linux).

    Planowany zakres obowiązków:

    • programowanie sterowników i aplikacji w języku C/C++ dla różnorodnych środowisk (głównie procesory wbudowane, dodatkowo Windows, Linux),
    • planowanie, realizacja i dokumentowanie testów oprogramowania,
    • planowanie harmonogramu przydzielonych zadań,
    • współpraca z zespołem projektowym,
    • opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej tworzonego oprogramowania,
    • dobór technik i narzędzi programistycznych na potrzeby konkretnego rozwiązania,
    • definiowanie wymagań funkcjonalnych systemów, na podstawie wymagań użytkowych,
    • definiowanie architektury oprogramowania na podstawie wymagań funkcjonalnych,
    • zarządzanie wersjami oprogramowania oraz dokumentacji.

    Wymagania:

    • znajomość języka C/C++,
    • wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania,
    • znajomość zagadnień z dziedziny kryptografii symetrycznej i asymetrycznej,
    • znajomość zagadnień z zakresu protokołów sieciowych TCP/IP,
    • umiejętność tworzenia wysokiej jakości kodów źródłowych, zgodnie z obowiązującymi standardami (m. in. system kontroli wersji, testy jednostkowe),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i wykorzystywanie jej podczas implementacji oprogramowania,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • aktywne uczestniczenie w rozwoju projektu,
    • nieposzlakowana opinia,
    • obywatelstwo polskie.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • umiejętność pracy z prototypami płyt elektronicznych (przygotowanie i uruchamianie oprogramowania interfejsów na podstawie schematów elektrycznych płyt),
    • umiejętność realizacji podstawowych pomiarów sygnałów za pomocą oscyloskopu i multimetru,
    • znajomość technologii FPGA i umiejętność programowania z wykorzystaniem języków opisu sprzętu HDL (Verilog),
    • znajomość zagadnień z dziedziny metodologii testowania i umiejętność projektowania testów dla złożonych projektów informatycznych,
    • znajomość języka Java,
    • umiejętność przygotowywania dokumentacji w języku Latex,
    • umiejętność programowania systemów wbudowanych,
    • umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji SVN.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • udział w projektach badawczo - rozwojowych realizowanych przez firmę od etapu koncepcji do wdrożenia u klienta, wykorzystujących autorskie, zaawansowane technologicznie rozwiązania z dziedziny elektroniki,
    • umowę o pracę,
    • szeroki zakres realizowanych projektów,
    • pracę w zespole profesjonalistów,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • możliwość bezpłatnego korzystania z centrum sportowego znajdującego się obok siedziby firmy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”