Oferta pracy

Programista C/C++

Exorigo-Upos S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

  • POCO

  • QT

  • Visual Studio

  • QT Creator

System operacyjny

O projekcie

Nasz zespół zajmuje się rozwojem i utrzymaniem aplikacji wspierającej sprzedaż w największych sieciach handlowych w kraju. Dołącz do nas i twórz rozwiązania wykorzystywane codziennie przez miliony użytkowników.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych i rozwój istniejących aplikacji

  • Dbanie o wysoką jakość kodu

  • Realizacja testów developerskich

  • Współpraca z programistami, analitykami i testerami

  • Tworzenie dokumentacji wytwarzanego oprogramowania

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem języków C i C++;

  • Znajomość bibliotek QT i POCO;

  • Znajomość zasad pracy relacyjnych baz danych;

  • Podstawowa znajomość SQLite i MS SQL;

  • Znajomość języka angielskiego (umiejętność czytania i zrozumienia dokumentacji technicznej);

  • Zdolność szybkiego uczenia się;

  • Komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole;

  • Kreatywność i skrupulatność.

Mile widziane

  • Znajomość protokołów sieciowych;

  • Umiejętność programowania wielowątkowego.

Podział czasu pracy
10%

Analiza

75%

Development

15%

Utrzymanie

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • waterfall

Skład zespołu

  • tester manualny
  • project manager
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym i dogodną formę zatrudnienia

  • Wsparcie merytoryczne;

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz zdobywania wszechstronnych doświadczeń;

  • Udział w ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach;

  • Partnerską atmosferę pracy oraz otwartą komunikację na linii pracownik-przełożony;

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej;

  • Wygodne, nowe biuro oraz bezpłatny parking w naszej lokalizacji w Gliwicach lub możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Exorigo-Upos S.A.

Exorigo-Upos S.A. to zespół ponad 1000 ekspertów. Jako partner największych firm z branży retail w zakresie omnichannel od ponad 20 lat pomagamy im w efektywnym łączeniu offline z online. Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce, realizując wdrożenia zaawansowanych platform sprzedażowych i rozwiązań z zakresu PIM. Jesteśmy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie i w Australii.

Przewiń do profilu firmy