Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista C/C++

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Atende Software Sp. z o.o. jest innowacyjną spółką z grupy kapitałowej Atende S.A., odpowiedzialną za tworzenie i rozwój oprogramowania przeznaczonego dla rynku multimedialnego, telekomunikacyjnego i sektora energetyki.

    Obecnie firma w związku z rozpoczęciem nowego projektu poszukuje osób na stanowisko:

    PROGRAMISTA C/C++
    Dział R&D
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: PC++/01/18

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwój oprogramowania przeznaczonego dla sektora energetycznego. Większość realizowanych projektów skupia się wokół akwizycji danych z liczników energii elektrycznej, składowania i przetwarzania tego typu danych. W projektach tych często wykorzystywane są standardy i protokoły takie jak DLMS/COSEM i PRIMEPLC.

    Wymagania:

    • kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra znajomość języków C oraz C++,
    • znajomość zagadnień z dziedziny architektury systemów komputerowych
      (w tym Assembler IA32, ARM),
    • umiejętności w zakresie programowania obiektowego, dekompozycji oraz algorytmiki,
    • dobra znajomość środowiska GNU/Linux do celów programistycznych (GCC, SVN),
    • znajomość zagadnień sieciowych (protokołów TCP/IP, HTTP, FTP),
    • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym, pozwalającym na czytanie i pisanie dokumentacji technicznej.

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia unikatowego i ciekawego doświadczenia w przełomowym projekcie informatycznym dla polskiej  branży energetycznej,
    • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
    • elastyczne godziny pracy,
    • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną w Medicoverze, dofinansowaną kartę sportową Multisport i dofinansowane zajęcia językowe,
    • przyjazną atmosferę i pracę w kilkuosobowych zespołach.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z podaniem numeru referencyjnego.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Atende Software Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)