Programista C/C++

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.07.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 04.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie do działu EFTPOS Retail poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Location: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • implementacja funkcjonalności aplikacji płatniczych ze szczególnym naciskiem na poprawność tworzonego kodu źródłowego,
    • dbanie o dobry jakościowo kod tworzonych aplikacji,
    • aktywna współpraca z zespołem w ramach toczącego się projektu.

    Oczekujemy od kandydatów:

    • dobrej znajomości języka C/C++,
    • dbania o wysoką jakość tworzonego kodu,
    • współpracy z innymi członkami zespołu w ramach realizowanych projektów,
    • znajomość zagadnień płatniczych będzie dodatkowych atutem,
    • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • realizację ciekawych projektów w ambitnym zespole, zgodnie ze SCRUM,
    • w ramach realizacji projektów współpracę z gronem doświadczonych inżynierów,
    • możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach wykonywanych prac,
    • współpraca w ramach B2B,
    • dostęp do szkoleń zawodowych i językowych,
    • elastyczny czas pracy.
    Our benefits:

    Administratorem danych jest Diebold Nixdorf Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-305, Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.