Logo Pracuj.pl

Programista C/C++

Transbit Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • pracodawca nie wymaga CV

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

Mile widziane

  • Python

  • Bash

  • Git

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych
  • projektowanie architektury oprogramowania
  • opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z zakresu telekomunikacji
  • opracowanie scenariuszy testowych i tworzenie testów jednostkowych oraz funkcjonalnych
  • udział w badaniach i sprawdzeniach oprogramowania w warunkach rzeczywistych
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja i kierunki pokrewne)
  • minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z tworzeniem oprogramowania komercyjnego
  • bardzo dobra znajomość języka C lub C++ oraz co najmniej jednego z obszarów:
  • przestrzeni jądra systemu Linux ( sterowniki obsługi urządzeń, uruchamianie platformy)
  • tworzenie oprogramowania na mikrokontrolery/DSP (bez systemu operacyjnego/RTOS)
  • przestrzeni użytkownika systemu Linux (middleware, GUI)
  • wiedza techniczna z zakresu budowy systemów operacyjnych opartych na jądrze Linux oraz tworzenia oprogramowania dla takich systemów (POSIX)
  • znajomość narzędzi GNU Toolchain (gcc, make, gdb)
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • dokładność i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji)
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności analityczne
  • komunikatywność
  • otwartość i przyjazność
  • poszanowanie dla innych
  • nastawienie na rozwój zawodowy i pogłębianie wiedzy

  • znajomość systemów kontroli wersji (git, svn)
  • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi typu CI
  • znajomość języka Python w stopniu podstawowym
  • znajomość technologii sieciowych TCP/IP
  • umiejętność tworzenia skryptów powłoki systemu Linux (Bash/Zsh)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

5-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • embedded developer

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • mentoring
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę bezpieczną i stabilną w firmie o ugruntowanej pozycji
  • interesującą i ambitną pracę w przyjaznym, pełnym szacunku, zgranym i doświadczonym zespole profesjonalistów
  • atrakcyjne motywujące wynagrodzenie
  • możliwość pracy zdalnej (20 % ogólnego czasu pracy)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • benefity (opieka medyczna, polisa na życie, dofinansowanie do urlopu, parking rowerowy i prysznic)
  • praca w komfortowej i nowoczesnej przestrzeni biurowej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

Transbit Sp. z o.o.

bezpieczny i stabilny pracodawca. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie kompletnych, zintegrowanych wojskowych systemów teleinformatycznych (polowych i stacjonarnych). Specjalizujemy się w opracowywaniu urządzeń łączności radiowej.

Tworzymy zespół profesjonalistów, najlepszej klasy specjalistów inżynierów, mechaników, elektroników, konstruktorów oraz programistów urządzeń łączności i teleinformatyki. Wszystkie nasze urządzenia począwszy od koncepcji po ich produkcję, to autorskie opracowania naszych ekspertów. Ponadto prowadzimy prace badawczo-rozwojowe w celu stałego unowocześniania własnego sprzętu i oprogramowania, współpracujemy w tym zakresie z renomowanymi ośrodkami naukowo-badawczymi.

Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych ekspertów. Zaangażowanych młodych naukowców gotowych do podjęcia nowych wyzwań!

Programista C/C++, Warszawa