Logo Pracuj.pl

Programista C / C++

Elhurt Spółka z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Git

Mile widziane

  • QML

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i rozwój oprogramowania na procesory ARM (Linux, Bare Metal) oraz architekturę PC
  • Współpraca z zespołem projektowym w zakresie ustalenia wymagań dla aplikacji
  • Przygotowanie scenariuszy testów poprawności działania bloków funkcjonalnych kodu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wypracowywanie optymalnych rozwiązań technicznych

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (informatyka, automatyka lub pokrewne)
  • Dobra znajomość języków programowania C i C++
  • Doświadczenie w programowaniu pod systemy Linux
  • Umiejętność pracy w systemie kontroli wersji GIT
  • Chęć pracy w zespole zorientowanym na realizację założonych celów

  • Znajomość środowiska Qt i języka QML
  • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń fiskalnych lub podobnych produktów

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"

Skład zespołu

  • embedded developer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30-letnim stażem
  • Przejrzysta ścieżka rozwoju
  • Wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy
  • Przyjazna i niekorporacyjna atmosfera

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Elhurt Spółka z o.o.

Grupa Elhurt działa na rynku elektronicznym od 1990 roku. Nasza firma jest jednym z najważniejszych polskich dostawców usług montażu elektroniki (EMS) oraz dystrybutorem specjalistycznych podzespołów elektronicznych, w tym także automatyki.

Współpracujemy stale z ponad 600 firmami z branży elektronicznej i produkcyjnej. Zrealizowaliśmy ponad 1000 różnych projektów produkcyjnych, od prototypów po produkcje wielkoseryjne, dla klientów działających w różnych branżach, pochodzących z 10 różnych krajów. Współpracujemy bezpośrednio z ponad 100 światowych dostawców renomowanych produktów. Nieustannie poszerzamy ofertę o nowych dostawców i nowe produkty. Oferujemy usługi i produkty dostosowane do potrzeb klientów, zapewniając wysoką jakość, indywidualne podejście, terminowość dostaw oraz atrakcyjne ceny.

Wszystkie sukcesy zawdzięczamy zespołowi ponad 200 pracowników, których charakteryzuje wiedza, pasja, zaangażowanie i ambicja. Dzięki zgranej załodze stworzyliśmy pozytywną, rodzinną atmosferę docenianą zarówno przez pracowników, jak i kontrahentów.

Działamy w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz system zarządzania środowiskowego ISO 14001:2015, oraz nowo wdrożonej normy ISO 13485:2016, stanowiącej o wymogach jakościowych dla branży medycznej.

Aktualne oferty pracodawcy
PRGC/09/2021

Programista C / C++, Gdańsk