Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C/C++

Rail-Mil sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, rozwój oraz utrzymanie oprogramowania systemów wbudowanych

  • tworzenie automatycznych testów jednostkowych

  • dokumentowanie efektów pracy własnej, zespołu

  • praca zgodnie z metodyką SCRUM

Nasze wymagania

  • znajomość języków C oraz C++

  • doświadczenie jako programista systemów wbudowanych

  • znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji oraz dokumentów normatywnych

  • preferowany kierunek: Informatyka, elektronika, telekomunikacja, automatyka

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy zespołowej

  • kreatywność, samodzielność i sumienność w realizacji powierzonych zadaniach.

  • dążenie do samorozwoju i poszerzania kompetencji

  • kultura osobista

Mile widziane

  • wiedza z obszaru automatyki sterowania ruchem kolejowym

  • doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • możliwość udziału w rozwoju nowych produktów

  • miejsce pracy w jednej z kilku lokalizacji w Polsce

  • elastyczny czas pracy,

  • wsparcie zespołu w szybkim wejściu w realizację zadań

  • dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne (indywidualne i rodzinne)

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy polską firmą działającą w obszarze elektroniki i automatyki przemysłowej. Opracowujemy i oferujemy niezawodne, innowacyjne systemy na światowym poziomie. Operujemy na rynku krajowym a także zagranicznym. Naszymi odbiorcami są tak wymagający klienci jak kolej i wojsko.

Od początku swojej działalności współpracujemy ściśle z wiodącymi polskimi uczelniami technicznymi i jednostkami badawczymi, z którymi realizujemy wspólne projekty naukowe i badawczo-rozwojowe. Wielką satysfakcję czerpiemy z faktu, że w praktyce wszystkie nasze opracowania skutecznie wdrażamy. Opracowujemy systemy procesorowe (od mikrokontrolerów, aż po 24 rdzenie), urządzenia sieciowe (od 1GbE do 100GbE), karty wejścia/wyjścia itp.

Tworzymy, dostarczamy i ciągle rozwijamy systemy oparte na nowoczesnych technologiach.

Rail-Mil to my! Przyłącz się do dynamicznego zespołu!

Przewiń do profilu firmy