Oferta pracy

Wymagane

  • C

  • C++

  • Python

  • Own OS

  • freeRTOS

  • embOS

  • Linux

  • Winchill

  • GIT

  • Azure DevOps

  • UT

  • Google Test

  • static code analysis

  • Modbus

  • CAN

  • USB

  • TCP/IT

  • I2C

  • UART

  • Continues Integration

System operacyjny

O projekcie

Tak pracujemy:

• Wewnątrz organizacji oraz z klientem;

• Mamy realny wpływ na rozwiązania technologiczne i miejsce pracy;

• Nie nudzimy się, rozwijamy różne projekty;

• Jesteśmy zaprzyjaźnieni ze zwinnymi metodykami pracy.

Nasz zespół:

• To wielokulturowa mieszanka ludzi;

• Realizuje ambitne projekty;

• Dba o dobrą atmosferę, aby wszyscy czuli się z nami dobrze.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementację nowych funkcjonalności dla systemów embedded (rozwiązania dla branży AGD oraz przemysłu)

  • Testowanie i weryfikacja napisanych modułów pod kątem funkcjonalności oraz wymagań (Unit Testy);

  • Dokumentowanie rozwiązań oraz architektury oprogramowania (mi. Doxygen, Enterprise Architect);

  • Analiza wymagań klienta.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania dla systemów embedded (możesz się pochwalić też swoimi prywatnymi projektami);

  • Doświadczenie w pracy z 16/32-bitowymi mikrokontrolerami, ARM Cortex

  • Dobra znajomość modułów peryferyjnych (GPIO, UART, I2C, SPI, DMA, Timery, etc.);

  • Bardzo dobra znajomość języka C;

  • Wiedza w zakresie elektroniki cyfrowej i analogowej umożliwiającej czytanie schematów;

  • Praktyczna umiejętność pracy z elektroniką: programowanie, debuggowanie, wykorzystanie narzędzi pomiarowych;

  • Dobra znajomość języka angielskiego (umiejętność czytania dokumentacji technicznej);

  • Wykształcenie wyższe (kierunki: Informatyka, Elektronika i pokrewne).

Mile widziane

  • Znajomość metodologii zwinnego realizowania projektów (Scrum, Kanban);

  • Znajomość C++, Python;

  • Znajomość wzorców projektowych;

  • Doświadcznie w pracy z Systemami typu RTOS (np. freeRTOS, embOS, Azure ThreadX)

  • Praktyczna znajomość narzędzi: Eclipse IDE, VS code, WindChill, Azure DevOps;

  • Praktyczna znajomość UML;

  • Znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego;

  • Bogate pakiety: Medyczny, Socjalny (dofinansowanie do posiłków dostarczanych do biura);

  • Parking dla rowerów w budynku;

  • Wartościowe szkolenia specjalistyczne oraz językowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Obecnie ponad 17 tysięcy pracowników tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne w pięciu dywizjach naszej korporacji: Metall, Controls, Defence, Aviation i Metering. Diehl Controls jest czołowym, międzynarodowym producentem i dostawcą urządzeń sterujących dla sprzętów gospodarstwa domowego, wykorzystujących energooszczędne rozwiązania oraz systemy komunikacji bezprzewodowej. Złóż aplikację w firmie Diehl i dołącz do grona osób tworzących fascynujące technologie. Znajdź z nami swoją wyjątkową ścieżkę kariery zawodowej w dobrze prosperującym oraz zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwie.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższym stanowiskiem i chcesz wykorzystywać swoje pomysły i umiejętności w międzynarodowym przedsiębiorstwie, prosimy o przesyłanie ofert w j.polskim za pomocą przycisku APLIKUJ.