Oferta pracy

Programista C - systemy wbudowane

ZF Group

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

Mile widziane

  • Python

  • Bash

  • JavaScript

  • Perl

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oprogramowania w języku C dla zaawansowanych systemów elektronicznych pasywnych systemów bezpieczeństwa;

  • Tworzenie skryptów do automatyzacji procesów rozwoju, integracji i testowania oprogramowania;

  • Analiza oraz definiowanie architektury oprogramowania, uczestnictwo w dyskusjach koncepcyjnych;

  • Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój oprogramowania;

  • Komunikacja i współpraca w międzynarodowych zespołach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w tym studenci ostatnich lat na kierunku informatyka, elektronika, automatyka lub pokrewnym;

  • Umiejętność programowania w języku C;

  • Znajomość systemów wbudowanych i architektury mikrokontrolerów;

  • Mile widziana umiejętność programowania w językach skryptowych;

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w elektronice samochodowej i inżynierii oprogramowania;

  • Specjalistyczne szkolenia i wsparcie rozwoju pracowników;

  • Przyjazne środowisko pracy, które sprzyja kreatywności;

  • Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;

  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, pakiet relokacyjny;

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny