Oferta pracy

Programista systemów wbudowanych

ZF GroupO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oprogramowania dla systemów wbudowanych (radar, lidar, kamera);

  • Analiza specyfikacji technicznych;

  • Tworzenie specyfikacji do modułów oprogramowania wbudowanego;

  • Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój oprogramowania;

  • Komunikacja i współpraca w międzynarodowych zespołach projektowych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania w języku C/C++;

  • Znajomość charakterystyki systemów wbudowanych;

  • Wykształcenie wyższe w tym studenci ostatnich lat (preferowane kierunki studiów to elektronika, automatyka, informatyka, matematyka lub pokrewne);

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność pracy w grupie.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;

  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;

  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;

  • Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny