Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista CNC

Job Talent NV

13 000 brutto / mies.
  • Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Belgia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy + trzynasta pensja + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i programowanie frezarek ze sterowaniem Mazatrol

  • Produkcja części od A do Z, od 10 do 100 sztuk, elementy różnej wielkości

  • Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi

  • Obróbka aluminium, stali oraz tworzyw sztucznych

  • Ustawianie maszyny, wybieranie właściwych narzędzi, wyznaczanie prędkości itd.

  • Pisanie programów z pulpitu

  • Praca dokładna oraz samodzielna

Nasze wymagania

  • Komunikatywny poziom języka angielskiego lub niderlandzkiego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość specyfiki obrabianych materiałów oraz umiejętność programowania frezarek CNC ze sterowaniem Heidenhain, Mazatrol lub innym

  • Własny samochód na dojazd do pracy

To oferujemy

  • Wynagrodzenie €18.40/h

  • Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

  • Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii

  • Praca na cały etat (40 godzin w tygodniu)

  • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Naszym klientem jest rodzinna firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w obróbce materiałów oraz projektowaniu i budowie maszyn według życzeń klienta. Wykonuje prace w zakresie toczenia, frezowania, spawania, budowy maszyn i przenośników.

Przewiń do profilu firmy