Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista CNC

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.O firmie

  • Ludwikowo 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Ludwikowo 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie (Sinumerik, Heidenheim),

  • Projektowanie procesów technologicznych oraz pilotowanie ich realizacji na wydziale produkcji,

  • Prawidłowy dobór narzędzi, parametrów skrawania oraz efektywne wykorzystanie obrabiarek i materiałów,

  • ścisła współpraca z działem produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe),

  • Praktyczne umiejętności programowania maszyn CNC w środowisku CAM,

  • Praktyczną znajomość AutoCAD,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Doświadczenie w procesach obróbki metali,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu B2.

To oferujemy

  • Szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków,

  • Miłą atmosferę,

  • Dobre warunki płacowe,

  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji,

  • Umowę o pracę,

  • Pakiet socjalny (bony świąteczne, pakiety sportowe, paczki świąteczne, pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa).

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. działa w ramach międzynarodowej grupy i specjalizuje się w produkcji elementów infrastruktury, szczególnie rozjazdów kolejowych i tramwajowych. Jesteśmy nowoczesną, sprawnie funkcjonującą, dynamicznie rozwijającą się firmą o stabilnej pozycji na rynku.

Przewiń do profilu firmy