Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista CNC

Barona HR Services Sp. z o.o.O firmie

  • Finlandia, Finlandia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Poszukujemy doświadczonego Programisty CNC do obsługi tokarki dla naszego klienta w Monninkylä w Finlandii.

Programista CNC - tokarka

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa oraz programowanie tokarki (Mazatrol)
  • Ustawienia maszyn, poprawki, niezbędne pomiary i zapisywanie programów
  • Małe serie, na materiałach takich jak aluminium, stal nierdzewna, stal czarna
  • Tworzenie małych części do sprzętu dentystycznego
  • Praca z rysunkami technicznymi

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 lata  doświadczenia w pracy na tokarkach
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • J. angielski w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie z Mazatrolem

CO OFERUJEMY?

  • Wynagrodzenie 16-18 €/h (zależne od doświadczenia)  + 6,3% dodatku
  • Praca na pełen etat: 40 godzin tygodniowo
  • Dodatki za pracę zmianową (2-zmiany)
  • Fińska umowa o pracę
  • Zapewnione zakwaterowanie,  płatne 400-500 €/miesiąc
Ponadto...
  • Rekompensata za urlop
  • Płatne dni świąteczne (około 4% ekstra) po pierwszym miesiącu pracy
  • Opieka zdrowotna w miejscu pracy (po pierwszym miesiącu)
  • Ubezpieczenie i pomoc w załatwieniu potrzebnych dokumentów
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne