Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista CNC

Domin Fluid Power Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A

Wojska Polskiego 20

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie technologii wytwarzania produktów lotniczych,

  • Tworzenie programów na obrabiarki CNC w zależności od kompetencji: frezarki 3, 4 i 5 osiowe, centra tokarsko – frezarskie lub tokarki,

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych,

  • Projektowanie przyrządów obróbkowych,

  • Dobór narzędzi skrawających i parametrów obróbkowych,

  • Tworzenie dokumentacji technologicznej (rysunki technologiczne, instrukcje pracy, arkusze ustawcze itp.),

  • Analiza sztuk niezgodnych i przyczyn ich powstawania, przygotowywanie raportów oraz wprowadzanie działań korygujących,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne poparte kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku technologa, programisty CNC lub mistrza produkcji,

  • Znajomość systemów CAD/CAM (mile widziana umiejętność posługiwania się systemem NX lub Catia V5),

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość systemów sterowania maszyn CNC (mile widziane doświadczenie ze sterownikiem Sinumerik 840D SL oraz Okuma OSP-300),

  • Znajomość i doświadczenie w zakresie technologii wytwarzania produktów,

  • Chęć samodoskonalenia,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Samodzielność i kreatywność,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Język angielski pozwalający na rozumienie dokumentacji technicznej,

Mile widziane

  • doświadczenie w obróbce typowych materiałów wykorzystywanych w przemyśle lotniczym (stopy aluminium, tytanu i stali nierdzewna)

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,

  • Prace w innowacyjnej firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym,

  • Prace w młodym zespole,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • Kartę Multisport,

  • Ubezpieczenie grupowe.

Firma Domin Fluid Power Spółka z o.o. S.K.A. zajmująca się badaniami i rozwojem z zakresie innowacyjnych technologii w lotnictwie i produkcją zaawansowanych komponentów z tytanu, stali i aluminium.

Przewiń do profilu firmy