Oferta pracy

Programista CNC

BURY Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 4

Mościska

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie maszyn numerycznych

  • Dobór narzędzi skrawających i parametrów obróbki

  • Szacowanie czasu obróbki

  • Optymalizacja procesów wytwórczych

  • Przygotowywanie technologii i wykonywanie wzorów i prototypów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe w kierunku mechanika i budowa maszyn lub pokrewnym

  • Znajomość CAD CAM, znajomość NX będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość procesu obróbki CNC

  • Gotowość do nauki i chęć podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach

  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole

  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej. Imprezy integracyjne. Brak dress code. Miejsce parkingowe dla pracowników. Inicjatywy charytatywne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników