Oferta pracy

Programista CNC

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Niepołomice, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów do projektu realizowanego dla naszego klienta (branża lotnicza) na stanowisko:

Numer ref.: PCN/KS/1220

Zadania:

  • Przygotowywanie programów NC do produkcji oprzyrządowania specjalnego w obszarze Narzędziowni
  • Programowanie frezarek i tokarek
  • Dobór kolejności czynności oraz narzędzi skrawających
  • Dobór parametrów obróbki
  • Optymalizacja procesu wytwarzania oprzyrządowania
  • Aktualizacja dokumentacji

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Programisty CNC
  • Umiejętność programowania maszyn CNC w środowisku Heidenhain oraz w programach CAM (mile widziana znajomość NX CAM)
  • Znajomość programów CAD
  • Umiejętność doboru narzędzi, strategii obróbkowych oraz parametrów
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną
  • Gotowość do pracy w Niepołomicach

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Zatrudnienie na okres 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Pracę dla klienta firmy Bergman – międzynarodowej firmy z branży lotniczej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne