Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista CNC

  • Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 14.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą produkującą cylindry do maszyn poligraficznych. Mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz najnowocześniejsze maszyny CNC dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość i precyzję wykonania naszych produktów. Konkurencyjne ceny, wysoka jakość produktów oraz krótkie terminy dostaw sprawiają, że jesteśmy jednym z wiodących producentów narzędzi dla poligrafii i są gwarancją satysfakcji naszych klientów.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

    PROGRAMISTA CNC ( OBRÓBKA SKRAWANIEM )

    Zakres odpowiedzialności:

    • przygotowywanie programów CNC na maszyny wraz z ich korektami
    • planowanie zużycia materiałowego
    • nadzór nad przebiegiem procesu wytwarzania

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku operatora CNC, programisty CNC
    • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
    • doświadczenie w obróbce skrawaniem
    • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi

    Oferujemy:

    • praca stała na podstawie umowy
      o pracę
    • jasno określony
      zakres obowiązków
    • szeroki wachlarz
      interesujących zadań
    • pełnienie ważnej roli
      w strukturach firmy
      oraz realizacji jej strategii
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji przez ROTOMETAL SP. Z O.O. z siedzibą w Świebodzinie zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922)” za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem: PROGRAMISTA CNC

    OŚWIADCZENIE INFORMACYJNE Administratora Danych
    Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, informuję, iż:
    1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rotometal sp. z o.o. w Świebodzinie, ul. Sobieskiego 14
    2) Administrator Danych wyznaczył Inspektora ochrony danych, którego dane kontaktowe są następujące: [email protected]
    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie art.6 ust.1 pkt a;
    4) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
    5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji danego procesu rekrutacyjnego;
    6) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
    7) Jeśli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    8) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
    9) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem umownym;
    10) W stosunku do Pani/Pana danych osobowych nie będzie stosowane zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym w formie profilowania