Oferta pracy

Programista CNC

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie (proces toczenia, frezowania)

  • Pisanie programów CNC oraz modyfikacja istniejących programów pod kątem zużycia narzędzi, jakości i wydajności

  • Analiza powstawania braków i odchyleń, wyciąganie wniosków i podejmowanie działań naprawczych

  • Reagowanie na problemy pojawiające się przy produkcji

  • Optymalizacja procesów pod kątem kosztów i zużycia materiałów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w pracy w analogicznym obszarze (obsługa, programowanie maszyn)

  • Wiedza z zakresu narzędzi skrawających

  • Doświadczenie w tworzeniu list/zestawień narzędzi

  • Znajomość programu do programowania CNC (Catia lub EdgCAM)

  • Mile widziana znajomość systemu TDM

  • Dokładność, orientacja na szczegół

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Gotowość do pracy w Kaliszu

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B

  • Zatrudnienie na okres 1,5 roku z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy

  • Pracę u naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży lotniczej z Kalisza

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość wykupienia pakietu medycznego, sportowego i ubezpieczenia

  • Dofinansowanie wczasów

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (2 dni w tygodniu)

Jesteśmy wrocławską firmą, która działa na terenie całej Polski i Europy. Od 2011 roku zajmujemy się outsourcingiem (kontraktingiem) inżynierów i specjalistów oraz wspieraniem wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w firmach produkcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, lotnictwo, elektromobilność, FMCG, chemia, automatyka i robotyka, metalurgia, budownictwo.

Przewiń do profilu firmy