Oferta pracy

Programista CNC

Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Henryka Krupanka 93

Siemianowice Śląskie

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie programów dla obrabiarek numerycznych

  • Dobór narzędzi oraz parametrów skrawania

  • Tworzenie i nadzorowanie dokumentacji technicznej

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji

  • Współpraca z zespołem inżynierów oraz technologów

  • Współpraca z operatorami maszyn CNC

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia jako Programista maszyn CNC

  • Znajomość obsługi maszyn CNC

  • Dobra znajomość programów CAD‘owskich

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Dobra znajomość procesów obróbki skrawaniem

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Analityczne myślenie i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Samodzielność, dokładność i zaangażowanie

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Znajomość sterowania Heidenhain będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność programowania elektrodrążarek drutowych będzie dodatkowym atutem

  • Preferowane doświadczenie w procesach obróbki twardych materiałów (~60HRC)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • Dodatek do każdej godziny przepracowanej w systemie 4 zmianowym

  • Premia miesięczna, nagroda kwartalna, nagroda jubileuszowa

  • Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne)

  • Dofinsowanie do kart Multisport Benefit

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie

  • Szerokie pole rozwoju zawodowego

  • Kursy językowe i szkolenia

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 86 000 pracowników w 238 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach.

W Adient Seating Poland w Siemianowicach Śląskich zajmujemy się produkcją metalowych konstrukcji foteli samochodowych dla największych marek samochodowych na świecie.

Największą wartością Adient są nasi pracownicy. To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów! Dołącz do Adient !

Przewiń do profilu firmy