Logo Pracuj.pl

Programista CNC

Saks-Pol Spółka JawnaO firmie

  • Słupno (pow. wołomiński)
    Słupno (pow. wołomiński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie frezarek CNC z wykorzystaniem systemu EdgeCam.
  • Programowanie wycinarek CNC z wykorzystaniem systemu CNC Cad.
  • Modelowanie bryłowe w programach 3D,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesami produkcyjnymi,
  • Podwyższanie jakości wyrobów oraz optymalizacja produkcji.

Nasze wymagania

  • Znajomość programu EdgeCam, Solid Works, AutoCad lub pokrewne.
  • Min roczne doświadczenie na stanowisku związanym z programowaniem maszyn CNC.
  • Wykształcenia średniego lub wyższego techniczne,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży.
  • Umowa o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole.

Saks-Pol Spółka Jawna

Wiodąca firma z branży elektrycznej z ponad 25-letnim doświadczeniem

poszukuje do działu narzędziowego pracownika na stanowisko:

Programista CNC, Słupno (pow. wołomiński)