Oferta pracy

Programista CNC

LSJ HR GROUP

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Posiadasz doświadczenie w obszarze CNC i chciałbyś rozwijać swoje umiejętności?

Jeśli tak – to szukamy właśnie Ciebie!

Rekrutujemy dla naszego Klienta - firmy będącej liderem w dziedzinie inżynierii. Od ponad 60 lat przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu oprzyrządowania dla branży farmaceutycznej.

Zapoznaj się z ofertą i aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie programów CNC środowisko CAM (praca na modelach) dla frezarek 3,4 i 5 osi

  • Sporządzenie dokumentacji technicznej zawierającej oprawki i narzędzia

  • Projektowanie oprzyrządowania i czynny udział w optymalizacji

  • Wsparcie oraz współpraca z operatorami w międzynarodowym środowisku

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy z maszynami CNC

  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego

  • Podstawy oraz znajomość G code

  • Znajomość programów CAD/ CAM będzie dużym atutem

Pracodawca oferuje

  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole

  • Międzynarodowe środowisko

  • Szkolenie wdrażające

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Proces adaptacji w firmie

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331.

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy