Oferta pracy

Programista CNC - Technolog

Pragma Plus Sp. j.O firmie

Pragma Plus Sp. j.

Isep 1

Kraków

Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Programista CNC/Technolog

Opis stanowiska:

  • tworzenie dokumentacji AutoCAD
  • nadzór technologiczny
  • dobór i wdrażanie nowych programów, narzędzi i urządzeń
  • optymalizacja procesu technologicznego
  • opracowywanie i zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną i produkcyjną

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia w branży
  • biegła znajomość programu Autocad –Warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość jęz. angielskiego lub/ i niemieckiego umożliwiająca kontakt z klientami zagranicznymi – będzie dodatkowym atutem
  • czynne prawo jazdy

Oferujemy

  • po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony
  • szansę rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznanie innowacyjnych rozwiązań
  • możliwość szkolenia i poznawania najnowszych technologii wytwarzania
  • pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi nastawionych na współpracę
  • pracę w kulturze kładącej nacisk na jakość, szacunek i zaangażowanie
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów
  • karta multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj teraz!

Informujemy, że w związku z obecną sytuacją i rozprzestrzenianiem się koronawirusa w trosce o Państwa bezpieczeństwo rozmowy rekrutacyjne odbywać się będą w późniejszym czasie - zachęcamy jednak do wysyłania CV i zgłaszania swoich kandydatur. Wrócimy do nich tak szybko jak tylko będzie się dało

pragmaplus.pl/kontakt/

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy