Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista CNC/Technolog

PRAGMA PLUS SŁAWOMIR MAJTYKA SPÓŁKA JAWNA

  • Isep 1, Czyżyny, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Isep 1

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientem, doradztwo technologiczne i merytoryczne, ustalenie warunków realizacji zamówienia

  • tworzenie dokumentacji AutoCAD

  • dobór i wdrażanie nowych programów, narzędzi i urządzeń

  • optymalizacja procesu technologicznego

Nasze wymagania

  • komunikatywność (praca z klientem)

  • biegła znajomość programu Autocad – warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • min. 2 lata doświadczenia w branży na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • znajomość jęz. angielskiego lub/ i niemieckiego umożliwiająca kontakt z klientami zagranicznymi

  • znajomość programu Fusion 360 CAD/CAM

  • czynne prawo jazdy

To oferujemy

  • po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony

  • szansę rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznanie innowacyjnych rozwiązań

  • możliwość szkolenia i poznawania najnowszych technologii wytwarzania

  • pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi nastawionych na współpracę

  • pracę w kulturze kładącej nacisk na jakość, szacunek i zaangażowanie

  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj teraz!