Oferta pracy

Programista Cobol/C++

VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • COBOL

  • Pascal

  • C

  • C++

  • Natural

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania zgodnie ze standardami przyjętymi w spółce

  • Zapewnienie jakości tworzonego oprogramowania

  • Współpraca z analitykami w zakresie analizy wymagań i tworzenia koncepcji rozwiązań

  • Udział w rozwoju i utrzymaniu kluczowego systemu IT spółki

Nasze wymagania

  • Gotowość do poznania języka programowania Natural – zapewniamy szkolenia w tym zakresie

  • Umiejętność programowania strukturalnego

  • Znajomość jednego z języków programowania: Cobol, Pascal, C, C++, Natural

  • Co najmniej roczne doświadczenie w programowaniu w jednym z powyższych języków

  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość bazy danych ADABAS

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka Java

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę/B2B)

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)

  • Pracę zdalną/hybrydową

  • Możliwość dojazdu do pracy autobusem firmowym

  • Dofinansowanie do szkoleń, kursów i studiów podyplomowych

  • Zniżki na firmowe produkty ubezpieczeniowe (również dla rodziny i znajomych)

  • Kompleksowy onboarding, w tym wsparcie Buddy’ego

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Możliwość dojazdu do biura bezpłatnym autobusem firmowym (z Centrum)

  • Wewnętrzne inicjatywy charytatywne, sportowe i integracyjne

  • Akcje komunikacyjne dotyczące profilaktyki zdrowia i wellbeing’u (spotkania z ekspertami i webinary)

  • Środowisko pracy zachęcające do innowacji

  • Zaplecze techniczne dla rowerzystów (strzeżona wiata rowerowa, prysznice, szatnie)

  • Pyszną kawę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne