Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista

  • Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-10-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROGRAMISTA
    Nr ref.: PR/pr
    MIEJSCE PRACY
    Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice
    GODZINY PRACY
    do ustalenia z kierownikiem
    RODZAJ UMOWY
    umowa o pracę
    zapraszamy: od zaraz!
    branża: IT
    podróże służbowe
    praca zdalna
    kontakt z klientem
    wyzwania projektowe

    Podstawowe informacje

    godziny pracy: do ustalenia z kierownikiem
    rodzaj umowy: umowa o pracę

    branża: IT
    podróże służbowe:
    praca zdalna:
    kontakt z klientem:
    wyzwania projektowe:

    Profil pracownika

    • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    • potwierdzona doświadczeniem praktyczna znajomość jednej z wymienionych poniżej technologii:
      • Java
      • Bazy Danych
      • Web: Angular, React
      • iOS/Android
      • .NET/C#
    • kreatywność, analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań IT
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość języka angielskiego (na poziomie analizy dokumentacji technicznej)

    Zakres obowiązków

    • współpraca z analitykami biznesowymi
    • implementacja projektów funkcjonalnych
    • diagnozowanie i poprawa błędów
    • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności

    NASZA OFERTA

    prywatna opieka medyczna
    dostęp do obiektów sportowych
    i rekreacyjnych
    indywidualny plan szkoleniowy
    wyjazdy / spotkania integracyjne

    Dodatkowo:

    udział w inicjatywach charytatywnych
    imprezy rodzinne
    wsparcie startu w zawodach sportowych
    infrastruktura rowerowa
    wymiana wiedzy
    świetnie zlokalizowane biuro
    kameralna atmosfera
    własne biurko
    Co o projektach, technologiach i przyszłości mówią nasi pracownicy?
    Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

    Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.
    bottom

    Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej. Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.