Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Data Science

BD Polska Sp. z o.oO firmie

  • Wierzbowa 9/11, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

BD Polska Sp. z o.o

Wierzbowa 9/11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych,

  • Budowa modeli predykcyjnych (ML, CV, NLP),

  • Wizualna prezentacja danych wspierająca podejmowanie decyzji,

  • Wdrażanie algorytmów w narzędziach i aplikacjach używających zaawansowanej analityki z elementami sztucznej inteligencji,

  • Udział w projektach B+R,

  • Utrzymywanie stałej komunikacji z przedstawicielami biznesu, sponsorami w celu zrozumienia ich potrzeb uwzględnienia uwag i rekomendacji.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pisania kodu programu w Python, SQL i/lub SAS,

  • Przejrzysty sposób komunikacji,

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Znajomość budowy aplikacji webowych oraz narzędzi/pakietów,

  • Doświadczenie w realizacji prac programistycznych i wersjonowania kodu (GIT).

Mile widziane

  • Znajomość środowisk Cloud np. MS Azur,

  • Doświadczenie w jednym z obszarów ML, CV, NLP,

  • Znajomość sektora finansowego,

  • Znajomość sektora medycznego,

  • Znajomość React, Angular, Django,

  • Znajomość RestAPI.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Dobra atmosfera,

  • Dynamiczny rozwój zawodowy,

  • Dostęp do nowych technologii z zakresu sztucznej inteligencji,

  • Interesujące projekty,

  • Możliwość pracy zdalnej.

O nas

BD Polska jest firmą informatyczną realizującą projekty z obszaru data science. Specjalizujemy się w zastosowaniu zaawansowanej analityki z elementami sztucznej inteligencji. Realizujemy projekty komercyjne mające charakter innowacji z dużym udziałem prac B+R. Więcej informacji o realizowanych przez nas pracach znajdziecie na stronie bdpolska.com

Poszukujemy osób na stanowisko: Programista Data Science

Będziesz członkiem zespołu, który pracuje w metodykach zwinnych, będziesz odpowiadać za ocenę i rozwój innowacyjnych rozwiązań używających zaawansowanej analityki z elementami sztucznej inteligencji (ML, CV, NLP).