Oferta pracy

Programista Data Scientist w Departamencie Nadzoru Obrotu

Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na  stanowisko:

Programista Data Scientist w Departamencie Nadzoru ObrotuNumer ref.: DNO/01/2021

Poszukujemy osób, które dołączą do nowego zespołu specjalistów zajmujących się tworzeniem rozwiązań informatycznych wspomagających nadzór nad obrotem instrumentami finansowymi.

Celem zespołu jest wypracowanie najlepszych rozwiązań tworzących nowy kształt nadzoru nad rynkiem kapitałowym.

Realizacja zadań polegała będzie na tworzeniu wewnętrznych produktów informatycznych bądź współtworzeniu elementów większych projektów.

Główne zadania na stanowisku:

  • współtworzenie nowego systemu nadzoru obrotu UKNF,
  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań wspomagających czynności nadzorcze,
  • implementacja algorytmów pozyskujących, przetwarzających i analizujących znaczne ilości danych,
  • tworzenie dashboardów, interfejsów i wizualizacji danych obliczeniowych,
  • prace programistyczne służące podtrzymaniu funkcjonowania dotychczas stosowanych rozwiązań informatycznych,
  • tworzenie założeń do projektów informatycznych oraz ich harmonogramowania i realizacji,
  • bieżące wspomaganie prac departamentu w zakresie IT.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: informatyka,
  • umiejętność wyboru technologii odpowiedniej do realizacji potrzeb odbiorcy oraz zaprojektowania i wdrożenia rozwiązania (interfejs, dashboard) prezentującego wyniki analiz znacznej ilości danych,
  • znajomość języka Python w kontekście przetwarzania danych i tworzenia wizualizacji,
  • umiejętność efektywnej pracy z bazami danych (Oracle, SQL)
  • umiejętność efektywnej komunikacji z odbiorcami produktów, którzy nie posiadają niskopoziomowej wiedzy technicznej,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność tworzenia raportów i analiz oraz prezentacji,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu pozwalającym na komunikację,
  • umiejętność samodzielnego i sprawnego organizowania czasu pracy,
  • otwartość na poszerzanie wiedzy.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość VBA lub zdolność szybkiego wdrożenia w zagadnienia VBA będzie bardzo dużym atutem,
  • znajomość i umiejętność projektowania rozwiązań na bazie współczesnych aplikacji BI (np. MS Power BI, Tableau, inne).

Oferujemy:

  • możliwość realnego wpływu na walkę z przestępczością na rynku kapitałowym,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w licznych szkoleniach,
  • świetną atmosferę pracy w dynamicznym zespole i wymianę doświadczeń w środowisku ekspertów,
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, kafeteryjny program MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku i inne),
  • dogodną lokalizację w ścisłym centrum Warszawy,
  • nowoczesne, ergonomiczne miejsce pracy,
  • elastyczny czas rozpoczęcia i kończenia dnia pracy.

dla_kandydatow_UKNF_61992.pdf

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika Aplikuj.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy