Oferta pracy

Programista Delphi

ZPUE S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Delphi

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Udział w rozwoju istniejącego systemu ERP;

  • Tworzenie nowych aplikacji;

  • Tworzenie interfejsu użytkownika;

  • Współpraca z innymi programistami, analitykami.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra umiejętność programowania w Delphi;

  • Znajomość dobrych praktyk programowania obiektowego;

  • Tworzenie dokumentacji dla stworzonych programów lub nowych funkcjonalności;

  • Umiejętność testowania tworzonych rozwiązań również pod względem wydajności;

  • Znajomość SQL;

  • Mile widziana znajomość procesów biznesowych w firmie produkcyjnej;

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność;

  • Wykształcenie średnie / wyższe techniczne;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o międzynarodowym zasięgu;

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat;

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od 31 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy