Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Delphi (Mid)

LSI Software S.A.

umowa o pracę
6 70012 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Delphi

  • Microsoft SQL Server

  • T-SQL

  • ActiveXDataObjects

  • Git

Mile widziane

  • SVN

  • DevExpress

  • Jira

System operacyjny

O projekcie

Do jednego z naszych zespołów poszukujemy programisty, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie istniejącego projektu dla branży Hotelowej. Oferta skierowana jest do osób chcących brać udział w tworzeniu naszych strategicznych rozwiązań desktopowych dla klientów polskich i międzynarodowych.

Dołączając do grona doświadczonych developerów rozwiniesz swoje techniczne umiejętności, a codzienne wyzwania i praca w różnorodnych technologiach pomogą Ci stopniowo osiągać wyznaczane cele.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie oraz rozwijanie aplikacji desktopowych,

  • Aktywny udział w planowaniu zadań, pracach programistycznych, codziennych spotkaniach, podsumowaniach, retrospekcjach,

  • Zapewnienie wysokiej jakości dostarczanego kodu,

  • Tworzenie odpowiedniej dokumentacji programistycznej w wymaganym zakresie,

  • Wsparcie merytoryczne dla nowych członków zespołu.

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku Programisty Delphi,

  • Znasz bazy danych Microsoft SQL Server oraz język T-SQL,

  • Posiadasz praktyczną znajomość ActiveX Data Objects jako dostępu do baz danych,

  • Masz doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w zespołach projektowych,

  • Wykazujesz się umiejętnością logicznego i analitycznego myślenia,

  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

  • Znajomość: SVN, DevExpress, Scrum, Jira, Confluence.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • tester manualny
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk systemowy
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego i gastronomiczno-hotelarskiego. Jesteśmy producentem własnego systemu klasy ERP oraz oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych.

Przewiń do profilu firmy