Oferta pracy

Programista Delphi

Betasi Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
8 000‐15 000 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
8 000‐15 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Delphi

  • T-SQL

Mile widziane

  • Devexpress

  • .NET

  • Git

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy programistów, którzy dołączą do naszego zespołu w Nowym Sączu. Jeśli chciałbyś rozwijać wiodące na swoich rynkach oprogramowanie, lubisz nowe technologie i jesteś otwarty na nowe wyzwania wyślij nam swoje CV.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie zaawansowanego oprogramowania na potrzeby rynku hotelowego i medycznego

  • rozwijanie własnych umiejętności współpracując z doświadczonym zespołem

  • wspieranie serwisantów i wdrożeniowców w rozwiązywaniu problemów

  • uczestniczenie w tworzeniu planów rozwoju naszych rozwiązań

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji bazodanowych

  • potrafisz tworzyć zapytania i procedury w języku T-SQL

  • masz doświadczenie w programowaniu obiektowym w Delphi

  • posiadasz zdolności analityczne i organizacyjne

  • potrafisz pracować w zespole

  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej

  • znajomość komponentów Devexpress

Podział czasu pracy
80%

Programowanie nowych funkcjonalnośći

20%

Poprawa isniejących rozwiązań

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • tester manualny
  • support
  • scrum master
  • graphic designer
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • mierniki jakości kodu

  • Continuous Deployment

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • udział w tworzeniu ambitnych i projektów w najlepszych dostępnych technologiach

  • systematyczne szkolenia i pomoc osób z wieloletnią praktyką

  • współpracę z ciekawymi ludźmi w sympatycznej atmosferze małej, rodzinnej firmy

  • komfortowe warunki pracy z wykorzystaniem najlepszych dostępnych narzędzi w nowoczesnym biurze w centrum miasta

  • refundację zakupu materiałów i szkoleń wspierających rozwój umiejętności

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny w całości finansowaną przez nas

  • regularne szkolenia w biurze oraz stały budżet na szkolenia do własnej dyspozycji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Betasi Sp. z o.o.

BETASI Sp. z o.o. od ponad 20 lat zajmuje się produkcją oprogramowania dedykowanego. Od początku działalności skupiliśmy się na tworzeniu specjalizowanych rozwiązań dla najbardziej wymagających Klientów. Specjalizujemy się w produkcji i wdrażaniu oprogramowania do wspomagania pracy hoteli resortowych oraz sanatoriów. Na rynkach tych produktów jesteśmy zdecydowanymi liderami.

Celem BETASI jest dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości, w ramach stałej współpracy z Klientami obdarzającymi nas zaufaniem. W związku z tym staramy się zapewnić naszym pracownikom najwyższy możliwy komfort pracy, którego istotnym elementem jest wspieranie ich rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy