Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Programista Delphi

Omega Code Sp. z o.o.O firmie

Omega Code Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 94

Warszawa

Firma Omega Code Sp. z o.o. – profesjonalny dostawca rozwiązań IT dla biznesu, specjalizująca się w tworzeniu dedykowanych systemów CRM, ERP, mobilnych, e-Commerce oraz analityczno-raportowych poszukuje osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Implementacja komponentów biznesowych w technologiach Delphi
  • Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o specyfikację biznesową
  • Implementacja testów jednostkowych
  • Integracja z systemami zewnętrznymi
  • Wsparcie procesów analizy
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne) bądź ostatni rok studiów
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku: Programista Delphi (minimum 3 lata)
  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku Delphi Embarcadero oraz Borland
  • Bardzo dobra znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych, w szczególności MSSQL
  • Znajomość systemów wersjonowania (SVN, GIT)
  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Bardzo dobra komunikatywność, kreatywność i otwartość
  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • Znajomość eXpressApp Framework oraz komponentów DevExpress
  • Znajomość ASP.NET, .NET oraz ASP.NET MVC
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery
  • Umiejętność i chęć rozwoju obszarów analitycznych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego, realizacji własnych pomysłów i współtworzenia innowacyjnych rozwiązań.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale, w ambitnym i wykwalifikowanym zespole z wykorzystaniem nowych technologii i nowoczesnych metodyk budowy oprogramowania
  • Miłą i swobodną atmosferę pracy. Biuro w centrum Warszawy, możliwość pracy zdalnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne