Oferta pracy

Programista - Developer PHP Mid

EUROELECTRONICS.EU sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

6 000‐12 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Zagórska 159
    Tarnowskie Góry, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

EUROELECTRONICS.EU sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Zagórska 159

Tarnowskie Góry

Firma EUROELECTRONICS.EU sp. z o.o. SP.K rozpoczęła działalność w 2004 roku. Początkowo zajmowała się sprzedażą detaliczną stacjonarną oraz internetową na platformie Allegro i we własnym sklepie internetowym. Od 2011 roku prowadzi sprzedaż internetową także na najpopularniejszych międzynarodowych platformach sprzedaży – m.in. Amazon i eBay. Obecnie zasięg firmy obejmuje większą część Europy i kilka rynków wschodzących. Posiada główne centrum logistyczne z magazynem o powierzchni 5300 m2 w Polsce oraz magazyny wspomagające m.in.w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii. W stałej ofercie znajduje się ponad 12 tysięcy produktów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym każdego dnia wysyła tysiące przesyłek.

Tworzymy własne oprogramowanie oraz integracje z największymi dostawcami nowoczesnych rozwiązań handlowych i magazynowych zarówno polskich jak zagranicznych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko Programista - Developer PHP (mid)

Zadania na tym stanowisku obejmują:

- Rozwój wewnętrznego oprogramowania wykorzystywanego w firmie
- Szacowanie wymaganego nakładu pracy dla realizowanych zagadnień
- Wymagania konieczne :
doświadczenie w programowaniu w PHP (min. rok)

Idealnie do nas pasujesz do nas, jeśli:
- znasz zagadnienia XML, SOAP/WSDL, REST, JSON, AJAX, JS, jQuery
- umiesz korzystać z GIT-a lub innego systemu kontroli wersji
- piszesz jasny i przejrzysty kod
- potrafisz pisać wydajne zapytania SQL
- znasz przynajmniej podstawy HTML, CSS
- znasz j. angielski na poziomie czytania dokumentacji

Oferujemy :
- możliwość pracy zdalnej lub pracę w biurze w Tarnowskich Górach
- umowę o pracę po okresie próbnym (dla chętnych możliwość B2B lub innej formy umowy)
- służbowy laptop
- praca z doświadczonym zespołem
- motywacyjny system premiowy
- stabilne zatrudnienie
- uczestnictwo w budowaniu firmy o międzynarodowym zasięgu

Nie ma kandydatów idealnych, zatem zachęcamy do aplikowania także wtedy jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań. Zapraszamy do aplikowania przesyłając CV przez portal pracuj.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy