Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Developer PrestaShop

BIGCOMO firmie

3 00015 000 brutto / mies.
  • Boya-Żeleńskiego 12, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

BIGCOM

Boya-Żeleńskiego 12

Rzeszów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PrestaShop 1.7

  • PHP

  • CSS

  • MySQL

O projekcie

Tworzymy rozbudowane sklepy internetowe w oparciu o silnik PrestaShop 1.7. Do każdego sklepu projektujemy indywidualną, autorską grafikę. Po przygotowaniu przez grafika projektu, programista wdraża go do sklepu. Następnie programista podłącza wtyczki do PayU, Allegro, Paczkomaty, Fedex, Ebay, Amazon. Na życzenie klienta często integrujemy też sklep internetowy z programami handlowymi takimi jak Subiekt GT czy CDN Optima. Pracujemy stacjonarnie lub zdalnie.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie sklepów internetowych w oparciu o silnik PrestaShop 1.7

  • wdrażanie projektu graficznego zaprojektowanego przez nasz zespół grafików

  • podłączanie wtyczki do PayU

  • podłączanie wtyczki do Paczkomatów

  • podłączanie wtyczki do Fedex

  • podłączanie wtyczki do Allegro i innych marketplaców

  • testowanie

Nasze wymagania

  • umiejętność instalacji PrestaShop

  • umiejętność wdrażania grafiki

  • umiejętność podłączania wtyczek

  • umiejętność testowania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 11

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę b2b

  • wynagrodzenie 3000-9000 zł

  • praca w biurze lub zdalnie

  • poniedziałek-piątek

  • laptop z dowolną konfiguracją

  • dwa monitory

  • szkolenia

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

BIGCOM

Jeśli szukasz dobrej rozwojowej pracy z dobrymi zarobkami - dołącz do naszego zespołu. Jest nas 11 programistów i pracujemy dla takich firm jak Grupa Specjał, Nasz Sklep, Handlopex i 987 innych firm.

Jesteśmy małym zespołem fajnych programistów i grafików. Zapraszam Cię do naszego zespołu, wyślij CV :-).

Przewiń do profilu firmy